Category Archives: Informacje

Plan Kolędy: 2018-2019

27.12 – czwartek 9:00 ul. Miodowa (nr nieparzyste od 193 do 105).

28.12 – piątek 10:00 ul. Miodowa (nr nieparzyste od 1 do 103) do pp. Siuta.

29.12 – sobota 9:00 ul. Miodowa (nr parzyste od końca do nr 2).

30.12 – niedziela 14:00 ul. Stolarska, Polna, Potokowa.

02.01 – środa 9:00 ul. Graniczna, i domy pod lasem od ul. Spokojnej.

03.01 – czwartek 9:00 ul. Oliwna i Janygowiec.

04.01 – piątek 9:00 ul. Leśna, Dębowa, Modrzewiowa.

05.01 – sobota 9:00 ul. Sportowa i Nowa Wieś do pp. Grzebinoga.

06.01 – niedziela 14:00 ul. Nowa Wieś od ul. Sportowej do nr 1.

07.01 – poniedziałek 9:00 ul. Bieruńska od końca do kościoła.

08.01 –  wtorek 9:00 ul. Wiejska od nr 3-53.

09.01 – środa 9:00 ul. Lipowa od cmentarza do pp. Szafron.

10.01 – czwartek 9:00 ul. Korfantego od pp. Janosz (nr nieparzyste) oraz ul. Starorzeczna i Dębowa.

11.01 – piątek 9:00 ul. Korfantego od pp. Wojtala (nr parzyste).

12.01 – sobota 9:00 ul. Grzybowa, Myśliwska i Łowiecka.

13.01 – niedziela 14:00 ul. Strażaków, Leśna i Kaczeńców.

14.01 – poniedziałek 9:00 ul. Korfantego od lasu do szosy i ul. Spokojna.

15.01 – wtorek 9:00 ul. Piaskowa i Rajska.

16.01 – środa 9:00 ul. Lompy od Liceum + 4 domy od państwa Maroszek.

17.01 – czwartek 9:00 ul. Łączna i Górnośląska.

 

Kolęda dodatkowa : 19.01.2019 – sobota godz. 14:00



TAIZE – MADRYT



III Archidiecezjalna Pielgrzymka Osób Chorych, Niepełnosprawnych, ich Rodzin i wszystkich chętnych diecezjan do Lourdes.

Dodajemy szczegółowy program III Archidiecezjalnej Pielgrzymce Osób Chorych, Niepełnosprawnych, ich Rodzin i wszystkich chętnych diecezjan do Lourdes.

Załącznik do pobrania tutaj —-> załącznik nr 3 program_Lourdes_2019



„Śląskie. Inwestujemy w talenty”

Uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zachęcamy do wzięcia udziału w III edycji projektu: (więcej poniżej)

Śląskie Inwestujemy w talenty <— załącznik do pobrania



PLAN KOLĘDY: 2017/2018

27.12 – środa 9:00 ul. Lipowa od cmentarza do pp. Szafron. 28.12 – czwartek 10:00 ul. Lompy od Liceum + 4 domy od państwa Maroszek. 29.12 – piątek 9:00 ul. Wiejska od nr 3-53. 30.12 – sobota 9:00 ul. iphone 6 rubber case Piaskowa i Rajska. 02.01 – wtorek 9:00 ul. Korfantego od lasu do szosy i ul. Spokojna. 03.01 – środa 9:00 ul. Korfantego od pp. heat changing iphone 7 case Janosz (nr nieparzyste) oraz ul. Starorzeczna i Dębowa. 04.01 – czwartek 9:00 ul. Korfantego od pp. Wojtala (nr parzyste). 05.01 – piątek 9:00 ul. Łączna i Górnośląska. 06.01 – sobota 14:00 ul. iphone 6 plus phone cases personalised Strażaków, Leśna i Kaczeńców. 07.01 – niedziela 14:00 ul. Grzybowa i Myśliwska. 08.01 – poniedziałek 9:00 ul. Graniczna, i domy pod lasem od ul. Spokojnej. 09.01 – wtorek 9:00 ul. Miodowa (nr parzyste od końca do nr 2). 10.01 – środa 9:00 ul. Miodowa (nr nieparzyste od 193 do 105). 11.01 – czwartek 9:00 ul. Miodowa (nr nieparzyste od 1 do 103) do pp. Siuta. 12.01 – piątek 9:00 ul. Stolarska, Polna, Potokowa. 13.01 – sobota 9:00 ul. Sportowa i Nowa Wieś do pp. Grzebinoga. 14.01 – niedziela 14:00 ul. Nowa Wieś od ul. Sportowej do nr 1. 15.01 – poniedziałek 9:00 ul. Oliwna i Janygowiec. 16.01 – wtorek 9:00 ul. Leśna, Dębowa, Modrzewiowa. iphone 7 plus phone cases black gloss 17.01 – środa 9:00 ul. Bieruńska od końca do kościoła. Kolęda dodatkowa : 20.01.2017– sobota godz.



snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake