OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela 13.08.2017 XIX Niedziela Zwykła   

7:00 – Za ++ rodziców: Mikołaja, Bronisławę Jerczyński, + Sylwestra Mika i ++ z rodziny  oraz ++ sąsiadów.      

9:00 – Do SPJ i MB Fatimskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. dla rodziny Marii i Ludwika Moroń i dzieci z rodzinami.

10:45 – Do SPJ i MBKW oraz św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże bł. dla Marii i Ludwika Nycz oraz o zdrowie i Boże bł. dla dzieci z rodzinami,

19:00 – Nabożeństwo Fatimskie.    

 

Poniedziałek 14.08.2017 Wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego prezb. i męcz.

18:00 –I– Za + męża Józefa Krasoń w 5 rocznicę śmierci, ++ rodziców i teściów oraz ++ rodzeństwo z obu stron.

–II– Za ++ Stanisława Gwóźdź, dziadków: Augustynę, Tomasza Gwóźdź, Stefana, Józefa i córkę Bronisławę oraz ++ z rodzin: Gwóźdź i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Wtorek 15.08.2017 Uroczystość Wniebowzięcia NMP.

7:00 – Do MBCz i św. Jana Pawła II z prośbą o dalsze zdrowie i łaski dla członków Żywego Różańca i ich rodzin.

9:00 – Do MB Wniebowziętej w intencji członków Żywego Różańca, wszystkich rodzin naszej parafii oraz za chorych.

10:45 – Do MBKW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże bł. w rodzinie Moniki i Dawida Radomskich i o Boże bł. dla Laury, która przyjmie chrzest św.

 

Środa 16.08.2017

7:00 – Do MBKW z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę za ks. Proboszcza, siostry służebniczki z Panewnik i siostry przebywające na misjach oraz za darczyńców.  

 

Czwartek 17.08.2017 Uroczystość św. Jacka, kap.  

18:00 –I– Za ++ Franciszka Kolonko, żonę Melanię, zięcia Leopolda, ++ z rodzin Kolonko i dusze w czyśćcu cierpiące.
         –II– Za + Wiktora Witoś w I rocznicę śmierci oraz za + żonę Halinę.

 

Piątek 18.08.2017

15:00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego.

18:00 –I– Do MBKW z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla rodziny Mika i mamy Krystyny.

         –II– Za ++ rodziców: Małgorzatę, Antoniego  Tyc, ++ dziadków i dusze, które znikąd ratunku nie mają.  

 

Sobota 19.08.2017

15:00 – Do MBKW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla Ewy Niedźwiedź z okazji 60 rocznicy urodzin oraz o Boże bł. dla wnuczki Martyny, która przyjmie chrzest św. i rocznej wnuczki Wiktorii.

16:00 – Do MBKW dziękując za odebrane łaski, prosząc o zdrowie i Boże bł. dla rodziny Ewy i Kamila Stańczyk oraz o Boże bł. dla rocznej córki Michaliny.

17:00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi świętej, Różaniec w intencji Parafian.

18:00 – Do MBKW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. w intencji Ewy i Marcelego Chrobok oraz o Boże bł. dla syna i córki z rodziną.  

 

Niedziela 20.08.2017 XX Niedziela Zwykła   

7:00 – Do MBCz i św. Jana Pawła II z podziękowaniem za odebrane łaskiz prośbą o dalsze bł. i zdrowie dla 3 rodzin Grabowski i rodziny Płonka.      

9:00 – Intencja wolna.

10:45 – Do MBKW i św. Jana Pawła II dziękując za otrzymane łaski, prosząc o dalsze bł. i opiekę dla Magdaleny Ociepka z okazji urodzin oraz o Boże bł. dla córek z rodzinami.

 

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na budowę kaplicy przedpogrzebowej.

Dziś o godz.: 19:00 Nabożeństwo Fatimskie podczas którego: Różaniec, Procesja i Apel Jasnogórski. Przed Nabożeństwem można składać prośby i dziękczynienia do MB Fatimskiej.

We wtorek obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP zwaną Świętem Matki Bożej Zielnej. Zgodnie z tradycją będziemy bł. zioła i kwiaty przyniesione przez wiernych. Będzie można także nabyć kwiaty i zioła przygotowane przez Panie z naszej parafii, złożone ofiary przeznaczone będą na misje.  

Organizowana jest pielgrzymka dziewcząt i kobiet do Matki Bożej Piekarskiej. Wyjazd 20.08 o godz.: 6:30 z parkingu obok kościoła. Zapisy w zakrystii u p. Kościelnego.

W dniach  21-25.08.2017r. organizowana jest III dekanalna piesza pielgrzymka  z Ćwiklic do Łagiewnik na urodziny św. Faustyny, koszt ok. 120zł – zapisy w zakrystii, informacje w gablotce.

Życzę spokojnej niedzieli i udanego tygodnia.