OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela 08.04.2018  II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego

7:00 – Do Chrystusa Zmartwychwstałego i MBCz z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla 3 rodzin Grabowski i  rodziny Płonka.

9:00 – Za ++ rodziców Róże i Józefa Mandla i ++ z rodziny.

10:45 – Do MBKW o łaskę zdrowia dla Mariana Borys – intencja od szafarzy.

 

Poniedziałek 09.04.2018 Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

18:00 –I– Za ++ Jana, Marię Domżoł i ++ rodziców.

         –II– Za ++ Józefa Sosna, Jana Makosz, Łukasza Lukasek oraz ++ z rodziny i pokrewieństwa.

         –III– Do MBKW z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie dla rodziny: Bobla – Ogiegło.

 

Wtorek 10.04.2018

7:00 – Za ++ Ludwika, Annę Krasoń, synów: Ludwika, Klemensa, Bronisławę, Franciszka Ulczok, Stefanię i Feliksa Wojciech, Jana Nycz, Kazimierza Sojka, Józefa i Annę Rozmus oraz za ++ z rodzin: Krasoń, Rozmus.

 

Środa 11.04.2018

7:00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące – intencja z ofiar ze skarbonki.

 

Czwartek 12.04.2018

18:00 –I– Za ++ Augustynę, Tomasza Gwóźdź, córkę Bronisławę, 3 synów, synowe Zofię i Jadwigę, ++ teściów, krewnych, znajomych i dusze w czyśćcu cierpiące.

         –II– Za + Janinę Chwiendacz w 30 dzień po śmierci.

         –III– Za + Małgorzatę Ulczok – intencja od rodziny Majchrzak.  

 

Piątek 13.04.2018

15:00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego.

18:00 –I– Za ++ Leszka Maśka, brata Mariusza, ++ dziadków i ++ z rodziny.  

–II– Za ++ Jana i Marię Nycz, córki: Emilię i Martę, synów: Jana, Stanisława i Ludwika, synowe Marię i Anielę, ++ wnuków i prawnuków oraz ++ z rodzin i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Sobota 14.04.2018

16:00 – Do MBKW z podziękowaniem za zdrowie z prośbą o Boże bł. dla rodziny Agnieszki i Dariusza Kapica oraz o Boże bł. dla dziecka, które przyjmie chrzest św.  

18:00 –I– Za ++ Franciszka i Walerię Slesiona, Piotra Jankowskiego, Elżbietę Pałczyk, Teresę Chybiorz, Barbarę Slesiona, Franciszka Pawlik, Jana i Leszka Wiśniewskich i ++ z rodzin: Jankowski, Slesiona, Pawlik, Siuta.

–II– Za ++ męża Józefa Maj w 13 rocznicę śmierci, Jana, Annę Maj, Józefa, Zofię Wojciech, 5 synów, bratową Genowefę, chrześniaka Tomka i dusze w czyśćcu cierpiące.  

 

Niedziela 15.04.2018  III Niedziela Wielkanocna

7:00 – Za + Franciszka Wygrabek we wspomnienie urodzin.

9:00 – W intencji parafian.

10:45 – Do MBKW i Św. Antoniego z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla Teresy i Stefana Michalik oraz za dzieci z rodzinami.

15:00 – Nieszpory Niedzielne.

 

Dziś w II Niedzielę Wielkanocną, oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu, również od dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.  

Dzisiaj ma miejsce liczenie wiernych uczestniczących we mszach św.

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Caritas Archidiecezji. Zaś przed kościołem zbiórka na budowę ośrodka dla dzieci w syryjskim Aleppo.

W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień świętości życia. Modlimy się o dzieci poczęte a nienarodzone.

Franciszkanie z Harmęż w swoim klasztorze organizują przygotowanie bliższe do małżeństwa (nauki przedślubne, poradnia życia rodzinnego i dzień skupienia). Przygotowania trwają od 13-15.04.2018 r.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako niedzielę biblijną a w naszej parafii będziemy obchodzić 30 rocznicę poświęcenia kościoła.   

Życzę spokojnych świąt i dobrego tygodnia.