OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela 12.08.2018 XIX Niedziela Zwykła

7:00 – Do MBCz z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie z prośbą o dalsze dla członków Żywego Różańca ich rodzin.  

9:00 –I– Do SPJ i MBKW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbąo dalszą opiekę i Boże bł. dla rodziny Barbary i Ryszarda Limańczyk oraz syna z rodziną.

         –II– Za ++ ojca Floriana Sajdok w 3 rocznicę śmierci, mamę Bronisławę Sajdok, braci: Jana, Stanisława, ++ rodziców: Małgorzatę, Józefa Limańczyk, brata Franciszka, ++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.

10:45 – Do MBKW z podziękowaniem za otrzymane dotychczas łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże bł. z okazji 30 urodzin Sylwii Baroń z błogosławieństwem dla całej rodziny.

 

Poniedziałek 13.08.2018

18:00 –I– Za + męża Józefa Krasoń w 6 rocznicę śmierci, ++ rodziców: Marię, Alojzego Krasoń, Jadwigę, Józefa Kieloch oraz ++ rodzeństwo z obu stron.   

–II– Za + Mariana Borys – intencja od państwa Urbanek.

19:00 – Nabożeństwo Fatimskie.

 

Wtorek 14.08.2018 Wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego  

18:00 –I– Do MBKW o zdrowie, zgodę i pomnożenie wiary oraz o Boże bł. dla członków Żywego Różańca i ich rodzin.

–II– Za + Czesława Tomala – intencja od dyrekcji i pracowników Spółki Marpol.  

 

Środa 15.08.2018 Wniebowzięcie NMP

7:00 – Do MBCz i SPJ z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i opiekę dla rodziny Ryszka i dzieci z rodzinami.

 9:00 –I– Do MB Wniebowziętej w intencji członków Żywego Różańca,  w intencji ks. Proboszcza, ks. Huberta oraz w intencji chorych.

–II– Do MBKW o zdrowie i Boże bł. dla Iwony i Bartłomieja Likus z okazji 20 rocznicy ślubu i o dary Ducha Św. dla wnuków – intencja od mamy.

10:45 – Do MBKW z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla Katarzyny Chwiendacz z okazji 18 rocznicy urodzin i o Boże bł. dla całej rodziny.

 

Czwartek 16.08.2018

18:00 –I– Do MBKW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji rodziny Mika i mamy Krystyny.  

         –II– Za dusze w czyśćcu cierpiące – intencja z ofiar ze skarbonki.   

 

Piątek 17.08.2018 Uroczystość św. Jacka Kapłana gł. patrona archidiecezji

15:00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego.

18:00 –I– Za + Henryka Jonkisz w I rocznicę śmierci.

–II– Za + męża Stanisława Brańczyk w I rocznicę śmierci.

 

Sobota 18.08.2018  

16:00 – Do MBWK z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla rodziny Mariusza i Joanny Szymczak z okazji 15 rocznicy ślubu oraz o dary Ducha Św. dla Dawida, Kacpra oraz Klaudii z okazji I rocznicy urodzin.

17:00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej i różaniec w intencji parafian.

18:00 –I– Do MBKW z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i zdrowie dla Krystyny i Janusza Musioł oraz synów z rodzinami i o dary Ducha Św. dla wnuków.

–II– Za + męża Józefa Czuwaj w I rocznicę śmierci, za ++ jego rodziców: Alojzego i Jadwigę, + teścia Teofila Sajdok i za dusze w czyśćcu cierpiące.

–III– Do MBKW dziękując za otrzymane łaski, prosząc o dalsze w intencji Sabiny i Tomasza Niedośpiał i o Boże bł. dla Olafa w I rocznicę urodzin oraz Boże bł. dla Igora.  

 

Niedziela 19.08.2018 XX Niedziela Zwykła

7:00 – Za + Leona Gwóźdź w 3 rocznicę śmierci, ++ rodziców Agnieszkę, Pawła Gwóźdź oraz + Bronisławę Chrobot.  

9:00 – Intencja wolna.

10:45 – Intencja wolna.

 

W poniedziałek 13.08 o godz. 19:00 Nabożeństwo Fatimskie podczas którego Różaniec, Procesja, Apel Jasnogórski i Msza św. Przed nabożeństwem można składać dziękczynienia i prośby do MB Fatimskiej.

W środę obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP zwaną świętem MB Zielnej. Msze św. w naszej parafii odprawiane będą w porządku niedzielnym. Na wszystkich mszach będą święcone zioła i kwiaty zaś „Przyjaciele Misji” przygotują bukieciki, a ofiary w całości zostaną przeznaczone na misje.

W przyszłą niedzielę 19.08.2018r. pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej. Organizowany jest wyjazd 19.08.2018r. o godz. 6:30 z parkingu obok kościoła. Zapisy w zakrystii i u p. Anny Madeja.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na renowację Katedry Chrystusa Króla w Katowicach.

Życzę spokojnej niedzieli i udanego tygodnia.