OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela 29.12.2019 Święto św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

7:00 – Do SPJ i MB Częstochowskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. dla Cecylii, Stanisława Lubański oraz dzieci z rodzinami.

9:00 –I– Do św. Rodziny w intencji wszystkich rodzin naszej parafii, ks. proboszcza, ks. Huberta oraz za chorych o zdrowie i potrzebne łaski – intencja od Żywego Różańca.

–II– Do św. Rodziny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże bł. dla Bernadety i Dariusza Lasocki z okazji 40 rocznicy ślubu.

10:45 – Intencja wolna.  

 

Poniedziałek 30.12.2019 VI Dzień w Oktawie Bożego Narodzenia

18:00 – Za ++ matkę Weronikę Ścierski w 5 rocznicę śmierci, ojca Stanisława, 2 braci, ++ teściów: Jadwigę, Józefa Botor, Eugeniusza Wachowskiego i ++ z rodzin Botor, Sitko, Szewczyk, Ścierski.

 

Wtorek 31.12.2019 VII Dzień w Oktawie Bożego Narodzenia

17:00 –I– W intencji parafian.

                –II– Do MBKW z podziękowaniem za odebrane łaski i zdrowie z prośbą o dalsze dla Andrzeja i Renaty Chromik oraz córek z rodzinami i syna.  

 

Środa  01.01.2020 Uroczystość Świętej Bożej rodzicielki Maryi.

7:00 – Intencja wolna.

9:00 – Intencja wolna.

10:45 – Za + męża Jana Mołdrzyk we wspomnienie urodzin, ++ rodziców: Wandę, Zygmunta Mołdrzyk, Jerzego, Eleonorę Szczędzina, siostrę Bibiannę, szwagra Eugeniusza, ++ dziadków z obu stron, Irenę Woźny oraz ++ z rodziny.  

15:00 – Do MBKW i Dzieciątka Jezus z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże bł., zdrowie i dalsze łaski dla Lidii Mandla z okazji urodzin oraz o Boże bł. dla rodziny i za + męża Jana.

 

Czwartek 02.01.2020 Wsp. św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu.

18:00 –I– Za + żonę Małgorzatę Ulczok, ++ rodziców: Walentego, Helenę Siuta, Jadwigę, Alfonsa Ulczok, braci: Antoniego, Bronisława, Jana Ulczok, synowe: Bronisławę, Jadwigę, Zofię Ulczok, Ludwika Nycz, Piotra, Pawła Malcher, Franciszka, Martę Chowaniec i dusze w czyśćcu cierpiące.  

–II– Za ++ synową Ewelinę i wnuka Dawida Ulczok, Annę Siuta, Aleksandrę Wróbel, Krystynę Kulka, Jurka Sojka, Franciszka Mika i ++ Jana Przewoźnik i Jana Gąsiorek.

 


Piątek 03.01.2020

7:00 – Do SPJ w intencji czcicieli.

15:00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego.

18:00 –I– Za ++ syna Jerzego Chowaniec w kolejną rocznicę śmierci, męża Floriana oraz ++ z rodzin Lazar, Chowaniec.  

–II– Za + ks. Jana Urbańczyk – intencja od koleżanek i kolegów z rocznika.

 

Sobota 04.01.2020

6:30 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

7:00 – Do MB w intencji czcicieli i członków Żywego Różańca.

17:00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej i Różaniec w intencji Parafian.

18:00 –I– Za + Huberta Kasperczyk w I rocznicę po śmierci.

                –II– Msza dziękczynna z okazji 60 rocznicy urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże bł. w intencji Anny Madeja oraz o Boże bł. dla całej rodziny.  

 

Niedziela 05.01.2020 II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

7:00 – Intencja wolna.

9:00 – Za + Adama Białota w 3 rocznicę śmierci.

10:45 – Do MBKW z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże bł. dla Urszuli i Henryka Piłatyk z okazji urodzin – intencja od dzieci.

 

Dziś obchodzimy Święto św. Rodziny. Jest to dzień modlitw o świętość małżeństw i rodzin.

Oktawa Narodzenia Pańskiego kończy się 01.01.2020r. Uroczystością św. Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy Dzień Modlitw o Pokój na Świecie.

W ostatni dzień roku kalendarzowego zapraszamy wiernych na msze o godz. 17:00 i nabożeństwo dziękczynno-ekspiacyjne. Każdy kto w tym dniu odmówi publicznie hymn „Ciebie Boże Wielbimy” i spełni zwykłe warunki uzyskuje odpust zupełny.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

Kolekta w Nowy Rok przeznaczona będzie na WŚSD.  

GOK w Miedźnej z siedzibą w Woli wraz z parafią p.w. „Św. Urbana” w Woli i parafią MB Piekarskiej w Woli zapraszają mieszkańców na Orszak Trzech Króli, który odbędzie się 6.01.2020. Rozpoczęcie Orszaku o godz. 14:00 przy kościele św. Urbana w Woli.  

Życzę spokojnej niedzieli i udanego tygodnia.