Od dzisiaj rusza nowa strona internetowa.

Szanowni parafianie.

Od dzisiaj rozpoczyna działalność nowa strona internetowa naszej parafii,  będąca kontynuacją poprzedniej, ale o zmienionej szacie graficznej i nieco innej funkcjonalności. Mam nadzieję, że szybko przyzwyczaicie się do zmian jak i ciepło ocenicie wysiłek, którego celem było poprawienie możliwości korzystania z internetowych informacji. Wszystkie elementy „starej” strony pozostają, dodano trochę nowych (m.in. zarządzenia biskupa, modlitwy, napisz do nas…). Zachęcam do współtworzenia strony parafialnej choćby w obszarze uzupełniania wiadomości historycznych związanych z Frydkiem i Gilowicami, serdecznie również zapraszam na transmisje online na facebooku, które organizuje ksiądz proboszcz. Łączność z kościołem w tym szczególnym tygodniu i  w obliczu obecnej sytuacji, wydaje się nie do przecenienia.

Oczywiście „stara” strona pozostaje, w menu będziecie mogli znaleźć do niej odnośnik. Wybaczcie, że jeszcze nie wszystko jest uzupełnione, dzieje się to na bieżąco i krok za krokiem „nowa” strona nabierze jeszcze większego blasku.

Informacje bieżące od lat uzupełniane są przez Marcina Chromika, większość zdjęć wykonał Jurek Nycz, natomiast nad organizacją strony, administracją, bezpieczeństwem oraz elementami stałymi czuwa tak jak poprzednio – administrator Piotr Kak.

Bądźcie zdrowi – Piotr

Nowa strona parafialna (www.frydek.pl/parafia)