Internetowe Rekolekcje Wielkopostne

Internetowe Rekolekcje Wielkopostne 2017 „Wolność w Sercu Jezusa” – ks. Remigiusz Recław SJ 
(wymaga aktualnej wtyczki Flash Player)

CZĘŚĆ 1.

Przyjmij uwolnienie. Przyjmij to, co daje Ci Bóg. Zadbaj o otrzymane dary, zatroszcz się o wolność. Wszystko cokolwiek odbierasz, przyjmuj z nadzieją! Zapraszamy Was na pierwszy odcinek rekolekcji wielkopostnych, które głosi o. Remigiusz Recław SJ.

http://frydek.pl/newsy/wp-content/uploads/2017/03/profetoWP_1.mp4CZĘŚĆ 2.

Przyjmując uwolnienie, trzeba coś z tym zrobić. Dziś będziemy słuchać o Maryi, o Matce, która uwalnia. Ta, która daje nam Jezusa, która nas do Niego podprowadza. Zapraszamy – wsłuchajcie się w słowa, które mówi do nas o. Remigiusz Recław SJ.

http://frydek.pl/newsy/wp-content/uploads/2017/03/profetoWP_2.mp4


CZĘŚĆ 3.

Dziś posłuchamy o przebaczeniu, które jest kluczem do przyjęcia uwolnienia. Chcesz być wolny? – przebacz. Twoje serce potrzebuje wolności, aby przyjąć to wszystko, co Jezus ma dla Ciebie. Zapraszamy Ciebie i Twoich bliskich!

http://frydek.pl/newsy/wp-content/uploads/2017/03/profetoWP_3.mp4CZĘŚĆ 4.

Nie bądź przeciętny! Wszystko, o co prosimy, prowadzi do bycia z Bogiem, prowadzi do głębi. Głębia nie jest przeciętnością, miernotą. To coś znacznie więcej. Głębia daje niecodzienne życie. Proś o nią Jezusa. Zapraszamy na kolejny odcinek rekolekcji wielkopostnych.

http://frydek.pl/newsy/wp-content/uploads/2017/03/profetoWP_4.mp4


CZĘŚĆ 5.

Zapraszamy na piąty odcinek rekolekcji. Dziś będziemy mówić o modlitwie. Szczególnie o rytualizmie modlitwy, który dotyczy zarówno wierzących jak i niewierzących. O co chodzi? Posłuchajcie!

http://frydek.pl/newsy/wp-content/uploads/2017/03/profetoWP_5.mp4


CZĘŚĆ 6.

Dziś chcemy zatrzymać się nad brakiem wiary. Prosić o uwolnienie oraz je przyjąć. To kolejne nasze rekolekcyjne spotkanie. Zapraszamy na nie Ciebie i Twoich bliskich. Jeśli nie słuchałeś poprzednich nauk, zachęcamy Cię, abyś to zrobił.

http://frydek.pl/newsy/wp-content/uploads/2017/03/profetoWP_6.mp4